Opinie

Warsztaty tworzenia gier i mentoring

Współpracę z Tobą Konradzie opiszę jako wzbogacające doświadczenie, które rozpoczęło się w 2015 roku podczas serii warsztatów poświęconych tworzeniu gier. Dałeś się poznać jako otwarta osoba o wielkiej wyobraźni z przekazem, który łączył inspirację do dalszego działania z konkretem oraz precyzją w opisie technicznych aspektów/kroków, które warto było podjąć, by ukończyć projekt – pierwszą grę.

Twoja osoba, podejście do pracy pozwoliło mi na przełamanie wewnętrznych barier a przekonanie z jakim przedstawiałeś temat pchnęło mnie, by finalnie trafić do miejsca w którym jestem i z wiedzą, o której podsiadanie nigdy bym się wcześniej nie podejrzewał.

Nasza współpraca nie zakończyła się na tymże warsztacie a wróciła dwa lata później, gdzie miałem okazję pracować z Tobą i czerpać z Twoich doświadczeń – niezmiennie, Twój mindset oraz uważność z jaką poświęcałeś się drugiemu człowiekowi pomogły i mi rozwinąć się – zarówno pod kątem technicznym jak i miękkim. Budującym było doświadczenie uczenia – zarówno siebie jak i innych, ten proces, wspierany przez Ciebie był cenny. Współpracę z Tobą polecam w ciemno, wiem, że Twoje doświadczenie, podejście do drugiego człowieka i perspektywa na świat stanowią fundamenty tego co zdefiniowałbym jako mentoring. Dzięki 🙂

Dominik

twórca gier, mentor programowania

Zajęcia z projektowania gier dla dzieci w wieku 12-13 oraz 14-16 lat

Konrad był otwarty na zmiany w scenariuszu zajęć, przygotował cykl zajęć oparty o pracę metody projektowej. Scenariusze były przygotowane w umówionym czasie i były dostosowane do wieku dzieci.
Konrad miał świetny kontakt z wolontariuszem, zainspirował go do rozwijania swojej pasji w kierunku gier. Dobrze zarządzał grupami nastolatków. Zajęcia były kreatywne i pozwalały młodym studentom na zdobycie dawki wiedzy z zakresu projektowania gier.

Natalia

fundacja Uniwersytet Dzieci